SEPETİM

Sepetiniz Boş

SEVİMLİ HAYVANLAR DUVAR KAĞIDI

Genişlik:
Yükseklik:
Yansıma: SEVİMLİ HAYVANLAR DUVAR KAĞIDI
Kargo Dahil Fiyatıdır. 6500 TL Üstü Kargo Hediye.
Baskı Şekli
TEK PARÇA DUVAR KAĞIDI bu ürün kağıt değildir, kumaş üstü ve arkası pvc kaplıdır. UV BASKI, 318cmx15 m tek parça baskı yapabilmekteyiz. Islak bezle silinebilir "Banyonuza dahi uygulanabilir"  kimyasallara çamaşır suyu ve yağçöze dayanıklı olup söküp başka duvara tekrar yapıştırabilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı ve ÖMÜRLÜKTÜR.

Duvar ölçülerinize göre imalat yapıyoruz.
En ve boy ölçülerinize 5'er cm fazlalık vererek sipariş veriniz.
Görselin renkleri IPS, Amolet ve Monitörlerine göre %3-5 renk farklılıkları gösterebilir.
Duvar kağıdı yapıştırıcısı ücretsiz olarak gönderilecektir.

Ürün Açıklama

3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI

3 Boyutlu duvar kağıtlarının kağıt kalitesi ile birlikte, duvar kağıtlarının üzerine basılacak olan fotoğrafların da yüksek çözünürlükte olamaları gerekmetedir.

3d duvar kagitlari sitemizde yüklü olan fotoğraflar baskıya uygun yüksek çözünürlüktedir.

3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI SEÇENEKLERİ

Seçeceğiniz kağıt türüne görede de Duvar Kağıtlarında görünüm farklılıkları oluşmaktadır.

• Tekstil Tabanlı Kumaş Duvar Kağıdı'nın yüzeyi gözenekli ve baskı mattır.

Folyo Üzerine Baskı ise parlaktır. 

One Vision Baskı ise yarı mattır.

• 350 ve 440 gr kalın Avrupa Vinil Branda Baskı ise parlaktır. 

• Kanvas baskı baskı tablo yaptırmak isteyen müşterilerimiz için 140 cm bobin genişliği. 

Light Box  ışıklı duvar kağıdı germe tavanın duvar versiyonu kumaş ürün, kenarlarına fitil dikiliyor ve 5,7 ve 10 cm derinlikte alüminyum kasası var kasa ve baskısını yapıp size kargo yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

DUVAR KAĞIDI GENEL BİLGİLER

 

Duvar kağıdı modelleri seçerken nelere dikkat edilmeli:

Duvar kağıdı modellerinde milyonlarca model seçenkler bulunmaktadır. Bu seçenekler içinde duvka.com sitemizin haricinde www.shutterstock.com sitesinde de istediğiniz illüsratör, eps, fotoğralardan da seçebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğrafın ekran görüntüsü ve fotoğraf ID'sini bize iletmeniz yeterli olacaktır.

 

İstediğim Ölçülerde Duvar kağıdı Yaptırabil miyim?

Firmamız bünyesinde hazır duvar kağıdı bulunmamaktadır. Biz de bobin şeklinde boş duvar kağıdı bulunmaktadır yükseklik 318x1500 cm tek parça basabilmekteyiz. Daha fazlası için parçalı olarak basmamız gerekli.

Satın Aldığım Duvar Kağıdı Ne Zaman Elimde Olur?

Bizde hazır duvar kağıdı olmadğından, seçtiğiniz duvar kağıdı siparişle birlikte imalata geçiyoruz. Duvar kağıdınız O anki İş yoğunluğuna göre işler sırasına almaktayız. Genelde sipariş verildikten sonra seçtiğiniz modelleri kadrajlayıp sizden onay alıyoruz. Onay ile birlikte hızlı bir şekilde kuyrukta baskı sırasına girer ve baskısı, kuruması ile birlikte ortalama 2. gün anlaşmalı kargomuz ile size gönderilmek üzere rulo içinde güvenli bir şekilde kargo yapmaktayız.

 

Eski Duvar Kağıdı Üzerine Yapıştırabilir miyim?:

Eski duvar kağıdı üzerine yapıştırılma sağlıklı olmaz. Bu yüzden eski duvar kağıdınızı sökmelisiniz ve duvar yüzey üzerinde bozulmalar olur ise saten alçı çekerek duvar yüzenizi düzleştirmeniz duvar kağıdının yapışması ve düzgün durması açısından daha sağlıklı olacaktır. Engebeli ve düz olmayan yüzeylerde duvar kağıdı yapışsada görünüm açısından sağlıklı olmamaktadır.

Eski Duvar Kağıdı Nasıl Sökülür?:

Bir orta boy spatulanın arkası ile eski duvar kağıdınızın yüzeni simetri olarak yanlamasına çiziniz. Bir kovaya su doldurup süngeri ıslatarak duvarınızın yüzeninin her yerine sürünüz 5 dakika bekleyip spatula yardımı ile sökünüz.

Duvar Kağıdını Kendim Yapıştırabilir miyim?

İlk yapmanız gereken işlem uygulayacağınız duvarın temiz ve yüzeyinin düzgün olmasıdır. Eğer delikler ve çukurlar var ise üzerine saten alçı çekip kuruduktan sonra zımpara yapmanız ve su dolu kovaya süngeri bandırıp sıkın ve duvarın yüzeyindeki tozları siliniz. Duvar kuruduktan sonra yapıştırma işlemine başlayabilirsiniz. 6 m2 duvar için 1,2 LT su, 10 m2 duvar için 2,2 LT suyu derin bir kaba boşaltın. Duvar kağıdı tutkalını hafif hafif dökerek 2 dakika karıştırınız. Tutkal çok hızlı yapışıp kuruyan bir tutkal değildir. 

Tek Parça Duvar Kağıdı en kolay yapıştırma bu kağıttır. Kolay kolay yırtılmaz kırışmaz tutkalı direk duvara ve kağıt arkasına sürüp 10 dakika bekleyiniz direk duvara çek pas yardımı ile havasını alarak yapıştırınız. 2 gün bulunduğu odada cam ve kapı kapalı kalmalıdır. Kağıdın bazı bölümlerinde kabarcıklar oluşur ve kabarcıkları kendisi çeker siz müdehale etmeyiniz.

 

Duvar Kağıtlarını Nerelerede Kullanabilirim?

Duvar kağıtları kişiye özel ölçülerde imal edilmekte olup, işyerleri,  ofis, büro, avm, iş yeri vitrinleri, avm vitrinleri, kapalı alanlarda düz duvarlar ve nem ve rutubetin olmadığı her alanda rahatlıkla uzun yıllar solmadan kullanabilirsiniz. İstediğiniz öçülerde imalat yapabilmekteyiz ve Grafik Tasarım birimimizde size yardımcı olması için konusunda uzman Tasarımcılarımız mevcuttur. Size hem tasarım konusunda hem de eviniz yada iş yeriniz konusunda tavsiyelerde bulunabilirler.

 

Duvar Kağıtlarında Bana Özel Tasarım Yapılabilir mi?

3dduvarkagitlari.com olarak tasarım ekibimizle ister size özel 3D tasarımlar yapabilir, isterseniz beğendiğiniz fotoğraflar üzerinde revizeler yapabiliriz. İsterseniz alinezile yada sevdikleriniz çekinmiş olduğunuz fotoğrarınıztan size özel bordür, duvar kağıdı yapabiliriz. Yeni evlenmişlerin veyahut eski düğün fotoğralarınızın düğün fotorafları duvar kağıdı yapabiliriz. Bizim için önemli olan bu fotoğrafalrın kaliteli çekilmiş ve yüksek çözünürlükte olmasıdır.

 

Toplu Halde Duvar Kağıdıda İskonto Yapılabilir mi?

Toplu alımlarda firmalara, şirketlere ve firmalara iskontolu satışlarımız mevcut olup aynı zamanda tasarım desteği de vermekteyiz. Biz firma olarak şirket anlayışımız şahıs ve firmalarla uzun süreli çalışmak bu konuda çalıştığımız çok firma vardır. Bizim için önemli dürüst ahlaklı bir ticaret olmazsa olmazımızdır.

 

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Nasıl Oluyor?

3 Boyudlu Duvar Kağıdı yada 3D Duvar Kağıdı olarak sattığımız duvar kağıtlarının içinde bulunan manzara, sütun, dağ, orman, her hangi bir kompozisyonun kendi içinden verdiği derinliğe biz 3 Boyutlu Duvar Kağıdı diyoruz. Uygulanan alanda ilk bakışta verdiği derinlik sayesinde göz algısı onu 3 boyutlu olarak algılıyor ve sanki gerçekmiş gibi sanal gerçeklik diye bilinen tabir ile gerçekliği vermektedir. Uygulandığı alan muhteşem bir görünüm sağyalan 3 Boyutlu Duvar Kağıtları siz değerli müşterilerimizin beklentisinin üstünde bir kaliteye sahiptir.

 

Duvar Kağıdı Bayilikler Veriyor musunuz?

3dduvarkagitlari.com olarak, Dekorasyon firmalarına duvar kağıdı bayiliği vermekteyiz. Bayilerimize özel iskontolu fiyatlar vererek hem müşterilerimize daha kolay ulaşım hem de yapıştırma konusunda sorunsuz sonuca gitmekteyiz. Bu anlayış kazan kazandır anlayışıdır ve herkes kazanır.

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

YUKARI